Adam Moniakowski

Lek. Adam Moniakowski, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1997 r.), specjalista psychiatra, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (w trakcie szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). 
Doświadczenie zawodowe zdobywa w Oddziale Psychiatrycznym 105 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach od 2001 r., w NZOZ „Profil” od 2006 r. W 2006 r., po zakończeniu szkolenia specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty psychiatry. W 2007 r. w Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Warszawie rozpoczął szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej(PTTPB) , jest członkiem PTTPB od 2007 r. 

Lek. Adam Moniakowski, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1997 r.), specjalista psychiatra, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (w trakcie szkolenia do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Doświadczenie zawodowe zdobywa w Oddziale Psychiatrycznym 105 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach od 2001 r., w NZOZ „Profil” od 2006 r. W 2006 r., po zakończeniu szkolenia specjalizacyjnego uzyskał tytuł specjalisty psychiatry. W 2007 r. w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie rozpoczął szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), jest członkiem PTTPB od 2007 r.